Maraton Organizasyon olarak müşteri odaklı hizmetimizin mükemmelliğine ve sürekliliğine yatırım yaparız. Konser organizasyonu , ses ışık sahne ve led ekran çözümleri, kongre turizmi, başlıca uzmanlık alanımız olup çeşitli bakanlıklara, kurum ve kuruluşlara yılların tecrübesiyle ulusal ve uluslararası alanda sizlere hizmet vermekteyiz. Tüm bu alanlarda deneyim ve donamımız ile sizlerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik kalite ve çözüm odaklı vizyonumuz eşliğinde şirketimizi emin adımlarla geliştirmeye devam ediyoruz.

Maraton Organizasyon firması olarak işe başladığımız andan itibaren kendi sektörümüzün eksik ve yetersiz yanlarını tespit edip geliştirmeye, değiştirmeye ve çağımızın ihtiyacına uygun dönüştürmeye çalışıyoruz. Biz bu işe kendimizi adadık. Başarılı olmak hedefimiz olmadı. Hedefimiz, sürekli gelişerek değişip, sistemi daha verimli hale getirerek sizlere yenilikçi çözümler ve güven ortamı sağlamak oldu.  Akabinde başarı bizi kovalıyor, bu da bize keyif veriyor. Bize göre başarı göreceli bir kavramdır. Başarı bir yolculuktur, bir varış noktası değildir. Başarı için devamlılık vazgeçilmez bir esastır. 

Organizasyonda ulaşılmak istenen sonuç için tüm çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımız dahil olmak üzere  paylaşılan bir vizyon mevcut olmalıdır. Maraton Organizasyon firması olarak  bizlerle ilk çalışmanızda bu havayı soluyacağınızdan şüphemiz yok.

 Geriye dönüp baktığımızda zamanın nasıl hızlı geçtiğini anlayamayız. Anılar, sevinçler, deneyimler akıllarda kalır. Bu hayat maratonunda, sizleri de bizimle birlikte görmek isteriz.

Misyon

Kendini sürekli geliştiren, sektörün ve çağın yeniliklerini takip eden ekibimizle daha iyileri için sürekli çalışıp , kimliğimizin güvenilirliğinden ödün vermeden , sektördeki yerimizi en üstlerde tutabilmektir.

Vizyon

 Kaliteli ve daimi iş birlikleriyle tanınan, gönül rahatlığıyla tavsiye edilebilen bir şirket olarak , ulusal ve uluslararası alanda hizmet vermeyi ön planda tutan bir marka olmaktır.